Моя перша подорож в Турцію

      Комментарии к записи Моя перша подорож в Турцію отключены

Я багато подорожувала країнами Європи, а от цього літа вирішила змінити напрямок відпочинку)))Захотіла відвідати Турцію. Так як бюджет у мене не надто великий, то на 5 зірок не розраховувала.Треба надати належне витримці і педантичності у підборі туру менеджеру Тетяні, скільки пропозицій вона мені підбирала, шукала свіжі відгуки про готелі на різних сайтах, перевіряла надійність компанії -авіаперевізника, моніторила ціну туру(яка мінялася чи не щодня в розгар сезону).І врешті в прийнятній для мене ціновій категорії вибір був зроблений на користь турагенції Tui, готель Belpoint.
Туроператор надійний в аеропорту нас зустріли і доставили в готель.Розташування готелю зручне, до моря 5хв, територія хоч і невелика, але затишна доглянута, багато зелені, є басейн, в певні години працювали водні гірки.
Щодо номеру ,то перший день нас поселили у тимчасовий тісний номер (то маленький мінус менеджерам готелю), бо виявилось що нема вільних номерів,а вже наш замовлений номер був досить пристойним.За додаткову плату у номері можна користуватись сейфом.Всі номери з балкончиками.Щодо харчування страв досить великий вибір, от тільки з м’яса одна курка, салати різноманітні ,чудові заправки і соуси,вдосталь фруктів.
Готель має свою невеличку частину пляжу, лежаків вистачає, вхід у море кам’янистий, тому для плавання обов’язково треба купити спеціальне взуття для плавання, яке коштує 2-3$.Море прекрасне, любителі ниряти можуть насолодитись спостереженнями за красивими рибками.
Місцеві турагенції пропонують різні екскурсії, в нашому випадку це була незабутня прогулянка на яхті»Медуза».Окрім того що ми насолоджувались красивими видами на узбережжя, купались у бухтах під час невеликих зупинок,танцювали на пінній вечірці, були аніматори зі своєю програмою і звичайно обід що входив у вартість екскурсії. Жаль що не було так багато часу, дуже рекомендували екскурсію в Памукале.Наступного разу треба обов’язково з’їздити.Дякую Тетяні за підбір туру, проявлену турботу навіть в після повернення в Україну (за уточнення трансферу з аеропорту до міста)